İzmit Kombici

Kocaeli genelinde kombi bakımı ve tamiri yapılır, kalitenin adı İzmit Kombici

Kartepe ECA Kombi Servisi

Başiskele ECA Kombi Servisi

0535 251 14 98

Kartepe ECA Kombi Servisi olarak alanında uzman personellerimiz ile arıza bakım işlemlerinizi en kısa süre ve minimum fiyat seçeneklerimiz ile garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Kartepe ECA Servisi olarak firmamızın bünyesi altında gerçekleşen servis işlemlerinde değişim veya tamir olmuş parçalar 1 yıl garantili olup 1 yıl içerisinde oluşabilecek herhangi bir problemde parça değişimi ücretsiz olarak yapılmaktadır. Herhangi bir servis ücreti talep edilmemektedir. Kartepe ECA Kombi Servisi veya Kartepe ECA Servisi firmamızı arayarak garanti koşulları gerekli bilgiyi uzman ekibimiz tarafından alabilirsiniz.

Kaliteli kombi servis hizmeti almak her kullanıcının hakkıdır. Gözlemlerimize göre kullanıcılar sürekli olarak kaliteli ve güvenilir servis arama çabalarına girmişlerdir. Bunun tek sebebi ise günümüzde işini düzgün yapmayan, servis işlemlerinde gerektiğinden fazla kullanıcılardan ücret alan şahıslardır.
Kullanıcılar olarak servis taleplerinizi gerçekleştireceğiniz zaman dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Servis çağırmadan önce mümkün oldukça çağıracağınız firmamın araştırmasını yapmalısınız veya tavsiye üzerinden ev veya iş yerinize çağırarak servis işlemlerini gerçekleştirmelisiniz. Değişim veya tamir olmuş parçanın mutlaka servis makbuzunu almalısınız..

BAŞİSKELE ECA TEKNİK SERVİS BAŞİSKELE ECA SERVİSİ SERVİS İŞLEMLERİ

Kartepe ECA Servisi olarak kombi arıza, bakım, petek temizliği işlemleriniz ‘de servis talebinde bulunduğunuz zaman öncelikle kombi arıza durumlarında kullanıcılara telefondan yardım ederek basit arıza durumlarını kullanıcı yardımı ile çözmeye çalışıyoruz.
Bunlar kombi resetleme, kombinin su basıncını kontrol etme, kombinin sigortasını kontrol etme gibi kullanıcının yapabileceği basit işlemlerdir. Telefon yardımı ile çözülmeyecek herhangi bir arıza durumu var ise servis kaydı oluşturmaktayız. Sizlerin müsayitlik durumuza göre veya bizlerin belirlediği kısa süreli vakit sürecinde arıza işlemlerinizi sorunsuz ve garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Kartepe ECA Servisi veya Kartepe ECA Kombi Servisi sonuçlarından servis talebi oluşturarak işlemlerinizi gerçekleştirebiliriz.

Kartepe ECA Servisi olarak kombi arıza durumlarında firmamızdan yaptığınız servis taleplerinde öncelikle adrese geldiğimiz zaman kombinizin ne tür arızalar verdiğini sizlerden öğrenerek kombinin rutin kontrollerini yapmaktayız. Oluşan arızası bulduktan sonra sizlere değişmesi veya tamir edilmesi gereken parça hakkında fiyat bilgisi vermekteyiz. Sizlerin onayını aldıktan sonra parça değişimi veya tamir işlemini gerçekleştirmekteyiz. Yapılan işlemin ney olduğu ve fiyatı yazan servis makbuzunu sizlere vermekteyiz.
Kartepe ECA Servisi Firmamızda alarko kombi modellerinin çoğu parçası mevcut olup servis esnasında herhangi bir zaman kaybına uğramadan işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin Bütçesine göre parça fiyatlarında revizyonlu parça, sıfır parça, tamir edilmiş parça diye seçenekler sunmaktayız.
FİLTRE

Günümüzde sağlamlık ve ekonomik yapısından çoğu kombi kullanıcısın tercihi olarak günümüzde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. ECA kombi modelleri ne kadar sağlam ve dayanıklı olsada her kombi modeli bakım ihtiyacı duymaktadır.
Özellikle kış mevsimine girmeden önce kombi bakım işleminin yapılması kombinin sağlık açısından ve ekonomik bir şekilde kış mevsimini geçirmenizden son derece önemlidir. Kış mevsimine girmeden önce Kartepe ECA Servisi ECA Kartepe Servisi firmamız ile iletişime geçerek bakım işlemleri hakkında gerekli bilgileri alıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.
kombi tamiri

ECA KOMBİ BAKIM İŞLEMİNDE YAPILMASI GEREKENLER

  • Kombi bakım işlemine başlamadan önce kombi çalıştırılarak bütün rutin kontrolleri yapılmalıdır.
  • Kalorifer tesisatı suyunun tahliyesi yapılarak genleşme tankı hava basınç ayarı 1 bar değerinde yapılmaktadır.
  • Kombini alt kısmında bulunan kalorifer filtresi temizliği yapılmalıdır.
  • Atık gaz sisteminin parçası olan fan motoru sökülerek kimyasal ilaç ile temizliği yapılmalıdır.
  • Alev yanma sisteminde bulunan brülör sökülüp temizliği yapılmalıdır.
  • Sıcak su ısıtma sisteminin bir parçası olan plaka eşenjör sökülerek kimyasal yardımı ile kireçlerden arındırılmalıdır.
  • Cihazın genel tozları elektrik süpürgesi ile temizlenerek bez ile yapılmalıdır.
  • Cihaz tekrar toparlanıp çalıştırılarak çakmak ve gaz ayarı yapılmalıdır.
  • Cihazın bütün kontrolleri yapılıp kullanıcıya gerekli bilgi verilerek cihaz teslim edilmelidir.

Kartepe ECA Kombi Servisi, Kartepe ECA Servisi, Kocaeli Kartepe ECA Servisi, Kartepe ECA Teknik Servis, Kartepe ECA Kombi Tamiri, Kartepe ECA Kombi Bakımı, ECA Kartepe Servisi, ECA Servisi Kartepe, ECA Serena Arıza Kodları, ECA Kombi Arıza Kodları, Kartepe ECA Kombi Tamircisi
Kategoriler: Kocaeli Kombi Servisi , Kocaeli Petek Temizleme

Etiketler: , ECA Kartepe Servisi, ECA Kombi Arıza Kodları, ECA Serena Arıza Kodları, ECA Servisi Kartepe, Kocaeli Kartepe ECA Servisi, Kartepe ECA Kombi Bakımı, Kartepe ECA Kombi Servisi, Kartepe ECA Kombi Tamircisi, Kartepe ECA Kombi Tamiri, Kartepe ECA Servisi, Kartepe ECA Teknik Servis

0535 251 14 98

İzmit Kombici

Başiskele İzmit Gölcük Kartepe Kocaeli Kombi Servis Hizmetleri

0535 251 14 98

error: Content is protected !!