İzmit Kombici

Kocaeli genelinde kombi bakımı ve tamiri yapılır, kalitenin adı İzmit Kombici

Başiskele Klima Servisi

Kocaeli Klima Servisi

0535 251 14 98

Başiskele Klima Servisi kontrol zamanı gelmiş veya arıza yapmış klimalarınız için teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Klima Sökme ve Takma , Klima Montajı, Klima Gaz Dolumu aynı zamanda yeni klima almak isteyen müşterilerine yerinde keşif hizmeti sunarak hangi alana hangi model ve büyüklükte bir klimanın kullanılması gerektiği konusunda bilgilendirmeler yaparak en ekonomik ve uygun çözüm önerileri sunar. Başiskele Klima Servisi tüm hizmetleri esnasında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.
Başiskele klima sökmeBaşiskele klima sökme

Başiskele Klima Servisi

Başiskele Klima Servisi

Başiskele Geneli Teknik Servis Ekiplerimizle Size Garantili İşlem Sunmaktayız.
Tüm Marka ve Model Klimaların Bakımı, Tamiri, Montaj, Söküm. Gaz Dolumu. Servis Olarak Yaptığımız İşlemleri 1 Yıl Parça ve İşçilik Garanti Yapmaktayız.

  • Gaz Dolumu
  • Klima Bakımı
  • Klima Montajı
  • Klima Tamiri

Başiskele klima servisi, tamircisi olarak Başiskele bölgesinin her köşesine hizmet sağlamaktayız. Tüm klima sorunlarına profesyonel ekibi ile hizmet veren Başiskele klima bakım servisi firmamız müşteri portföyünü her geçen gün arttırmaktadır. Tüketicilerine sunduğu kaliteli ve kusursuz hizmeti müşterilerine sunan firmamız kurulduğu ilk günden beri daima müşteri odaklı hedefler doğrultusunda çalışmaktadır. Klima ustası olarak Pozitif klima teknik servis müşterilerin memnuniyetini sunduğu hizmet ile sağlayan firmamız minimum fiyatlar sunarak tüketicilerinin bütçesine katkıda bulunmaktadır. Klima servisi sektöründe oldukça fazla başarılara imza atan firmamız lider firmalar arasında yer almaktadır ve sektörü içinde kendine farklı bir yer edinmektedir.

Klimacı Firmamızdan Garantili Servis Hizmeti Alın ! Klima tamircisi arayışlarınızda size uygun fiyat ve hızlı servis imkanı sunan Pozitif klima servis alanında usta klima tamir personeli ile hizmet vermektedir. Firmamız tarafından tamiri yapılan klimalar garanti kapsamındadır. Yedek parça tedarik hizmeti tüm marka klimalarda geçerlidir. Aynı gün servis imkanı sunmaktayız. Tüm klimalar ve soğutma sistemlerinde klima ustalarımızdan yardım alabilirsiniz. Klima sökme takma ? Klima sökme takma yer değiştirme işlemleri kusursuz olarak yapılmaktadır. Evinizde bulunan klimaların yer değişimi işlemleri kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir. Klima sökme takma fiyatları %30 indirimlidir.

Başiskele Klima Servisi; Montaj, Bakım, Gaz Dolumu ve Tamiri

Özellikle mevsimlerin değişmesiyle birlikte tüm Türkiye de olduğu gibi Başiskele da klima kullanımı oldukça artmış bulunmaktadır. Bu durumda ise güvenilir klima servisi ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Başiskele Klima Servisi Olarak bu açığı kapatmak için kurulduğumuz günden beri en iyi hizmeti en uygun fiyatlar sunmak için çalışmaktayız.
Başiskele klima servisiBaşiskele klima servisi

Başiskele Klima Servisi olarak, başta klima montajı, bakımı ve tamirlerini garantili olarak yapmaktayız. Başiskele da tüm klima markaları için tüm semtlere ücretsiz olarak servis vermekteyiz.

Yazın terlediğimizde aklımıza ilk gelen eşyaların başında gelen klimalar sadece soğutma işlemi yapmamaktadır. Klimalar ısıtma da yapabilmektedir özellikle kış ve bahar geçişlerinde sıklıkla başvurulan bir cihazdır.

Tüm klimaların yıllık rutin bakımlarının aksatılmaması gerekmektedir. Bu bakımların düzenli olarak Başiskele Klima Servisi gibi teknik ve yetkili servisler tarafından yapılması cihazın kullanım ömrünü uzatır ve daha az enerji harcayarak daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Yaz ve kış mevsimlerinde farklı işlevleri kullanılan klimaların etkili bir şekilde çalışabilmeleri için mevsim geçişlerinde temizlik ve kontrollerinin yapılması konunun uzmanları ve üretici firmalar tarafından tavsiye edilmektedir.

Başiskele klima montajıBaşiskele klima montajı

Fakat her makinenin olduğu gibi klimalarında rutin bakım ve kontrollere ihtiyaçları bulunmaktadır. Başiskele Klima Servisi klimalarınızı verimli bir şekilde kullanabilmeniz için hizmet veren gerekli yetki belgelerine ve izinlere sahip bir firma olmakla birlikte gerekli tecrübe ve ayrıntılı bilgiye sahip teknik ekipleri cihazlarınızla ilgili her türlü problemi kolaylıkla halledebilmektedir.

Başiskele Klima Servisi klimalarınızın rutin kontrollerini yapar, arızalarını onarır ve gerekli temizlik işlemlerini hallederek sizlere kusursuz bir şekilde çalışır halde bırakır. Klimaların rutin kontrolleri esnasında gaz ayarları, motor kontrolleri, iç aksam kontrolleri yapılmaktadır. Düzenlenmesi gereken ayarlar yeniden düzenlenmektedir. Gerekli Durumlarda ise Klima Gaz Dolumunu yapılmaktadır. Diğer klimayla alakalı tüm konularda daha detaylı bilgi ve fiyatlandırma için Klima Servisi yazımızı okuyabilirsiniz.

Başiskele Klima Servisi Ne Yapar?

Ekiplerimiz tamamladıkları her işin takipçisi olarak en ufak bir problemde tekrar çözüm bularak sorunu gidermektedirler. Elektronik aksam kontrolleri yapılır ve klimanın düzgün çalışmasını engelleyen arızalı parçalar onarılır veya değişimleri yapılır. Değişim yapılırken mutlaka orjinal parçalar kullanılmalıdır. Servisimiz tarafından değiştirilen her parça orijinal olup iki yıl garantili olmaktadır. Cihazın temizliği aşamasında dış mekanda bulunan motor kısmı ve iç mekanda bulunan klima cihazı ayrı ayrı temizlenmektedir.

Başiskele Klima Servisi ekipleri verdikleri Başiskele Klima Tamir hizmetleri esnasında değişmesi gereken parçaları orjinalleri ile değiştirerek bu parçalara ait garanti belgelerini müşterilerimize vermektedirler. Her değişen parça 1 yıl garantili olup arızası halinde ücretsiz teknik servis yapılmaktadır. Ekiplerimiz bakım çalışmaları esnasında klimanın dış motorundan iç filtrelerine kadar detaylı olarak incelemektedir. Bu ayrıntılı incelemeler sonucunda temizlenmesi gereken yerler temizlenerek onarılması gereken parçalar onarılmaktadır. Onarım yapılmasına gerek olmayan cihazlar ise sadece temizlenip çalışmaları kontrol edilip gerekli ayarlamaları yapılıp temiz ve çalışır bir şekilde teslim edilmektedir.

Başiskele Klima Servisi teknik servisimiz klimanızın iç ve dış aksamında birikerek kötü kokulara sebep olan ve cihazın çalışmasını engelleyen aynı zamanda sağlığınızı da olumsuz etkileyen tozları temizler ve sizlere yeniden ısınırken veya serinlerken temiz bir hava soluma imkanı sağlar. Başiskele Klima Servisi cihazınızın temizlenmesi gereken tüm filtre, boru ve diğer aksamlarını klimanıza uygun özel kimyasallar kullanarak titizlikle yapmaktadır. Bu temizlik aşamasında ekiplerimiz bulundukları alanı kirletmeden temiz bir çalışma yapmakta olup geride hiçbir kir veya çöp bırakmadan çalışırlar.
Başiskele klima temizleme ve bakımıBaşiskele klima temizleme ve bakımı
Başiskele Klima Servisi neden klimalara bakım ihtiyaçları olur?

Uzun süreli kullanımlar neticesinde klimaların filtreleri tozlarla tıkanır, gaz ayarları bozulur ve bunun sonucunda klimanızdan hoş olmayan kokular yayılır. Bu durum hem sağlığınız için olumsuz sonuçlar doğurur hem de klimanızın verimli çalışmasına engel olarak bir süre sonra arıza vermesine sebep verebilir. Tıkanan ve çalışırken zorlanan cihaz daha fazla enerji tüketerek yüksek tutarda elektrik faturalarına neden olur.

Göktürk Klima Servisi’ne ulaşarak klimanızın rutin bakımlarını yaptırmanız halinde bu problemlerin hiçbiri ile karşılaşmaz ve cihazınızı uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Başiskele Klima Servisi çatısı altında bulunan personelimizin her biri kişi haklarına saygılı ve müşteri memnuniyetini gözeten bireyler olup yaptıkları işlemlerin sürekli takipçisidirler. Servis olarak en çok kullanılan, Arçelik, Beko, Vestel, Mitsubishi, Daikin, Toshiba ve Baymak olmak üzere tüm klima markalarının tüm işlemlerini parça ve işçilik garantili olarak yapmaktayız.

0535 251 14 98

İzmit Kombici

Başiskele İzmit Gölcük Kartepe Kocaeli Kombi Servis Hizmetleri

0535 251 14 98

error: Content is protected !!