İzmit Kombici

Kocaeli genelinde kombi bakımı ve tamiri yapılır, kalitenin adı İzmit Kombici

Başiskele Baxi luna Eco 240 fi Kombi Servisi

Başiskele Baymak Kombi Servisi

0535 251 14 98

Uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyle müşterilerine hizmet veren Başiskele Baxi luna Eco 240 fi Kombi Servisi müşterilerin kullanmakta olduğu kombi, klima ve şofben gibi cihazlarda aynı gün servis hizmeti sunuyor. Cihazların tamiri, bakımı, kullanım bilgisi ve kurulumu gibi hizmetleri sunan firmamız yaptığı işçilik ve parça değişimlerinde 1 yıl servis garantisi sunuyor. MYK belgesi ve ustalık belgesine sahip teknisyenler tarafından yapılan onarımlarda kendimize güveniyoruz ve garanti sunuyoruz. Baymak cihazlar ile ilgili yaşanan fan arızaları, genleşme tankı arızaları, devirdaim pompası arızaları, üç yollu vana arızaları gibi arızalarda aynı gün servis hizmeti sunuyoruz.
Profesyonel Hizmet Sunan Başiskele Baymak Servisi

Başiskele Baymak Servisi olarak her yıl yapılması gereken kombi bakımlarını müşterilerimize öneriyoruz. Kombi bakımlarında yapılması gereken fan temizliği, yanma odası temizliği, tesisat filtresi temizliği , genleşme tankı kontrolü, kaçak ve arıza kontrolleri profesyonel ekibimiz tarafından yapılıyor. Başiskele Baymak Servisi profesyonel ekibiyle 7/24 servis hizmeti sunuyor. Firmamız kombi kart tamiri de yapmaktadır. Firmamız personeli tarafından yapılan kart tamirleri de garantili olarak yapılmaktadır. Servis formu ve faturalı onarım yapan servisimiz vergiye tabidir ve sabit bir ikametgaha sahiptir.

Başiskele Baymak Servisi olarak yaptığımız işçiliklerde temiz ve düzenli olarak çalışmaya gayret ediyoruz. Firma personelimiz eldiven, maske, dezenfektan ve temiz kıyafet gibi uyulması gereken tüm tedbirlere titizlikle riayet etmektedir. Kullanıcıların arızalarında korkmadan rahatlıkla çağırabilecekleri servis olan firmamız titizliği ve temizliği çalışma kuralları arasında görmektedir.

Başiskele Baymak Servisi

Kombi servisimiz petek temizliği hizmeti de sunmaktadır. Teknisyenlerimiz tarafından yapılan petek temizliğini her kışa girmeden önce öneriyoruz. Personelimiz profesyonel makinelerle evin her yerini kirletmeden titizlikle petek temizliğini yapıyor. Temizlik sonrası kombi kış modunda çalıştırılarak peteklerin ısınma durumu kontrol ediliyor. Başiskele petek temizliği işinizi profesyonel ekip ve ekipmanla çözüme kavuşturmak isterseniz iletişim numaramız üzerinden bizleri arayarak randevu oluşturabilirsiniz

Telefon numaramız üzerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz servisimiz randevu taleplerine aynı gün içinde cevap vererek sizleri zor durumda bırakmadan onarımları gerçekleştiriyor. Başiskele’da oldukça fazla kullanılan Baymak markasına ait kombi modellerinin tüm arızalarında rahatlıkla servisimiz arayabilir ve arızanız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Başiskele Baymak Servisi olarak yapılan tüm onarımlarda sizleri aydınlatıyor ve fiyatını konuşmadığımız hiçbir arızayı sizlere sormadan onarmıyoruz. Korsan servislerin yapmış olduğu oldu-bittileri yaşamadan arızanız ile ilgili tüm detayları öğreniyorsunuz ve onayınızdan sonra tamirata başlanıyor.

Başiskele Baxi luna Eco 240 fi Kombi Servisi. Türkiye’nin öncü kombi firması olan Baymak, piyasaya sürdüğü farklı kombi modelleriyle de ön plana çıkar. Bu modellerden bir tanesi olan Baxi luna Eco 240 fi de sıklıkla tercih ediliyor. Baxi luna Eco 240 fi kombi modelleri tasarımından teknik donanımına kadar her yönüyle takdiri hak ediyor. Sıcak su temini ve ısınma sistemlerini bir arada sunan, günün her saati aktif ve yoğun bir şekilde kullanılan kombiler; zaman zaman arızalansa da yetkili servisler tarafından rahatlıkla tamir edilebiliyor. Başiskele Baxi luna Eco 240 fi Kombi Servisi de Baymak’ın Baxi luna Eco 240 fi kombilerinin tamirinde ve bakımında hizmet veriyor.

Baxi luna Eco 240 fi Kombi Arıza Kodları

Baymak Baxi Eco 280 Fi Hata Kodları

Yazımızda sunacağımız bilgiler Baymak Baxi Eco 240 Fi-i / Baxi Eco 280 Fi-i model kombiler için geçerlidir.

Baxi Eco model bu kombilerin panelinde açma-kapama, konum değiştirme ve reset düğmesinin hemen sağında 3 led olduğunu göreceksiniz. En üstten başlayacak olursak eğer; 1.ledde alev simgesi vardır, 2.ledde alev üzerinde / simgesi vardır 3.led ise çalışma ledidir. Cihaza elektrik geldiğini ve çalıştığını belirtir.

1.lede NEON1

2.lede NEON2 adını vererek aşağıdaki makalemizde arıza ledlerinin yanma durumlarına bağlı meydana gelen sorunları size anlatacağız.

► NEON1 kapalı, NEON2 açıksa Gaz blokaj sorunu.

Çözüm Kombi ateşleme yapamıyor, ateşleme yapamadığı için de verim sağlamıyor demektir. Bu arıza durumunda öncelikle gaz girişlerine bakın. Gaz girişleri kapalı ise yani daireye gaz gelmiyor ise cihaz bu sebeple ateşleme yapmaz. Gaz girişleri açık durumda olmalıdır, kapalı ise mutlaka açın. Gaz girişleri açık ise Açma-kapama düğmesini “R” konumuna çevirerek resetleme işlemi uygulayın. Düğmeyi sonrasında cihaz hangi konumda ise o konuma çevirin. Sorun yine düzelmez ise Baymak Servisi’ni çağırın. Gaz gurubunda, kartta, iyonizasyon ateşleme elektrotlarında sorun olabilir. Net tespit ve çözüm için uzman yardımı almalısınız.

► NEON1 kapalı, NEON2 hızlı yanıp sönüyorsa Hava akış sorunu.

Çözüm Bu sorun sadece hermetik kombilerde karşılaşılır. Yani Baxi Eco 280 Fi ve Baxi Eco 240 Fi model kombilerde karşılaşılır. Bu arıza durumunda atık gaz sisteminde sorun var demektir. Yani hermetik kombilerde hava akışı fan ile sağlandığı için fan arızalı, prosestat arızalı veya anakart arızalı olabilir. Tespit ve çözüm için mutlaka uzman yardımı almalısınız.

► NEON1 kapalı, NEON2 yavaş yanıp sönüyor Düşük basınç-pompa blokaj.

Çözüm Öncelikle Baxi Eco model kombinin panelinde mevcut olan bar göstergesini kontrol edin. 1 barın altında ise kombiye su basmanız gerekir. Baxi Eco model kombinin sağ altındaki mavi doldurma musluğunu sola çevirerek bar göstergesi 1 ile 2 arasına gelene kadar su basın. Su basma işleminden sonra sorun düzelmez ise açma-kapama , konum değiştirme düğmesini “R” konumuna getirin yani kombiyi resetleyin. Arıza durumu buna rağmen devam etmekte ise pompa blokaj arızası olabilir. Yani kombi suyu devir daim yapamıyor olabilir. Bunun sebepleri; kalorifer ve tesisat vanalarının kapalı olması, kalorifer filtresinin tıkanması, pompanın arızalı olması veya ana eşanjörde tıkanma ya da kireçlenme olmasıdır. Net tespit ve çözüm için mutlaka servisi aramalısınız.

► NEON1 ve NEON2 yavaş yanıp sönüyorsa NTC sensör arızası.

Çözüm Bu ledlerin ikisi birden yavaşça yanıp sönüyor ise bu durumda ntc arızalı diyebiliriz. Ntc dediğimiz parça sensördür. Isı algılayıcı sensörlerde sorun olabilir. Sensör borularında nemlenme veya kablolarında kopma-kısa devre durumlarında bu sorun yaşanabilir. Tespit ve çözüm için mutlaka Baymak Servisi yardımı almalısınız.

► NEON1 yavaş yanıp sönüyor Aşırı ısınma-baca termostat sorunu.

Çözüm Bacalı modelde baca termostat, diğer modellerde aşırı ısınma sorunu. Aşırı ısınma sorunlarında tesisat vanalarını aynı zamanda kalorifer vanalarını kontrol etmelisiniz. Vanalar kapalı ise açmanız gerekmektedir. Vanalar açık olmasına rağmen sorun yaşanmakta ise resetleme işlemi uygulayın. Resetlemeye rağmen arıza durumu devam etmekte ise kombi su basıncını kontrol etmeli, basınç düşük ise su basma işlemi uygulamalısınız. Yine de sorun düzelmiyorsa servis yardımı almalısınız. Bacalı modellerde baca termostat sorunu olduğunda; dışarıya baca aracılığı ile gönderilen gazın sıcaklığı ile içerideki baca gazı sıcaklığının hemen hemen yakın olduğunu gösterir. Bu durum da baca tıkanıklığı veya çekmemesi gibi birçok sebeple yaşanabilir. Baca sensöründe sorun da olabilir. Bu nedenle önerimiz net tespit ve çözüm için servis yardımı alınmasıdır.

Başiskele Baxi luna Eco 240 fi Kombi Tamiri

Başiskele Baxi luna Eco 240 fi Kombi Servisi, Baxi luna Eco 240 fi kombilerin tamirinin yanı sıra bakımını ve satışını da gerçekleştiriyor. Kombi Tamiri ve Kombi Servisi hizmetlerini 2004 yılından beri aynı başarıyla ve istikrarla sürdüren Başiskele Kombi Servisi, müşterilerinin tamamını memnun ediyor.

Başiskele Baxi luna Eco 240 fi Kombi Servisinde Güvenirlik

Güvenirlik, Başiskele Baxi luna Eco 240 fi Kombi Servisi‘ni en iyi tanımlayan kelimelerden bir tanesi oluyor. Tamir, servis ve satış işlemlerinin tamamını yasal yollarla ve fatura dahilinde yapan servis, güvenirliğini bu şekilde de kanıtlıyor. Satışını yaptığı kombi modellerinde sunduğu çeşitlilikten servis garantisi vermesine kadar her yönüyle bütüncül bir faaliyet gösteren servis, Başiskele’nin merkezinde yer alıyor.

Başiskele Baxi luna Eco 240 fi Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Başiskele Baxi luna Eco 240 fi Kombi Servisi fiyatlandırmada da avantaj sunuyor zira kombi servis ücreti konusunda da müşterilerin yüzü gülüyor. Kombi servis fiyatları için net bir fiyat aralığı bulunmuyor. Kombinin modeli ile arızanın tipine, cihazın yerine ve boyutuna bağlı olarak servis fiyatı artıp azalabiliyor. Servis, tamir, bakım ve satış işlemleri hakkında bilgi almak ya da direkt olarak tamir talep etmek için servis kaydı oluşturmak yetiyor. İnternet sitemizde yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurduğunuz takdirde ilgili uzmanlarımız size dönüş sağlıyor. Ayrıca dileyenler, telefon numaralarımızdan ya da mail adreslerimizden de bize ulaşabiliyor.

Baxi luna Eco 240 fi Kombi Servisi – Kombi Bakımı ve Tamiri

Ülkemizin lider kombi markalarından, ısıtma ve soğutma sektöründe 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Türkiye’nin ve dünyanın teknolojik ürünlerini buluşturan bir marka olan Baymak Firmasının ürünleri arasında yer alan Baxi luna Eco 240 fi Kombi müşterilerine hizmet vermektedir. Fiyat performans oranı olarak çok tercih edilen bir ürün olarak göze çarpan Baxi luna Eco 240 fi kombi gerçekleştirdiği başarılı işler neticesinde sektörde aranan, güvenilir bir kuruluş haline gelmiştir. Kamu ve özel sektörde müşteri ihtiyaçlarının her an değişebildiği günümüz koşullarında kaliteli ve beklentilerin üzerinde bir hizmet vermekte olan Baxi luna Eco 240 fi kombi müşterileri için ısınma, soğutma ve sıcak su konularında daha konforlu ve daha huzurlu bir yaşam alanı sağlamaktır. Eğer siz de Baxi luna Eco 240 fi marka kombiye sahipseniz, ihtiyaç duyduğunuz her anda çeşitli alanlarda sahip olduğunuz Baxi luna Eco 240 fi yetkili kombi servisi için günün her saatinde bizlerden yardım ve hizmet alabilirsiniz. Baxi luna Eco 240 fi kombi servisi hizmetine ihtiyacınız olan her anda firmamız sizlere profesyonel destek sağlar ve Baxi luna Eco 240 fi yetkili kombi servisine olan ihtiyacınızı karşılar. Ülkemizde çokça tercih edilen markalardan biri olan Baxi luna Eco 240 fi kombi, sizlere hem ısıtma hem soğutma hem de sıcak su konusunda lazım olan desteği sağlamaktadır. Ancak mesele Baxi luna Eco 240 fi kombi servisine geldiği anda ise yetkili servis olarak sizlere en uygun kombi servisi hizmeti vermek için her daim hazırız.

0535 251 14 98

İzmit Kombici

Başiskele İzmit Gölcük Kartepe Kocaeli Kombi Servis Hizmetleri

0535 251 14 98

error: Content is protected !!