İzmit Kombici

Kocaeli genelinde kombi bakımı ve tamiri yapılır, kalitenin adı İzmit Kombici

Başiskele Baxi Kombi Servisi

0535 251 14 98

Uzun yılların vermiş olduğu tecrübeyle müşterilerine hizmet veren Başiskele Baxi Kombi Servisi müşterilerin kullanmakta olduğu kombi, klima ve şofben gibi cihazlarda aynı gün servis hizmeti sunuyor. Cihazların tamiri, bakımı, kullanım bilgisi ve kurulumu gibi hizmetleri sunan firmamız yaptığı işçilik ve parça değişimlerinde 1 yıl servis garantisi sunuyor. MYK belgesi ve ustalık belgesine sahip teknisyenler tarafından yapılan onarımlarda kendimize güveniyoruz ve garanti sunuyoruz. Baymak cihazlar ile ilgili yaşanan fan arızaları, genleşme tankı arızaları, devirdaim pompası arızaları, üç yollu vana arızaları gibi arızalarda aynı gün servis hizmeti sunuyoruz.
Profesyonel Hizmet Sunan Başiskele Baymak Servisi

Başiskele Baxi Kombi Servisi

Başiskele Baymak Servisi olarak her yıl yapılması gereken kombi bakımlarını müşterilerimize öneriyoruz. Kombi bakımlarında yapılması gereken fan temizliği, yanma odası temizliği, tesisat filtresi temizliği , genleşme tankı kontrolü, kaçak ve arıza kontrolleri profesyonel ekibimiz tarafından yapılıyor. Başiskele Baymak Servisi profesyonel ekibiyle 7/24 servis hizmeti sunuyor. Firmamız kombi kart tamiri de yapmaktadır. Firmamız personeli tarafından yapılan kart tamirleri de garantili olarak yapılmaktadır. Servis formu ve faturalı onarım yapan servisimiz vergiye tabidir ve sabit bir ikametgaha sahiptir.

Başiskele Baymak Servisi olarak yaptığımız işçiliklerde temiz ve düzenli olarak çalışmaya gayret ediyoruz. Firma personelimiz eldiven, maske, dezenfektan ve temiz kıyafet gibi uyulması gereken tüm tedbirlere titizlikle riayet etmektedir. Kullanıcıların arızalarında korkmadan rahatlıkla çağırabilecekleri servis olan firmamız titizliği ve temizliği çalışma kuralları arasında görmektedir.

Başiskele Baymak Servisi

Kombi servisimiz petek temizliği hizmeti de sunmaktadır. Teknisyenlerimiz tarafından yapılan petek temizliğini her kışa girmeden önce öneriyoruz. Personelimiz profesyonel makinelerle evin her yerini kirletmeden titizlikle petek temizliğini yapıyor. Temizlik sonrası kombi kış modunda çalıştırılarak peteklerin ısınma durumu kontrol ediliyor. Başiskele petek temizliği işinizi profesyonel ekip ve ekipmanla çözüme kavuşturmak isterseniz iletişim numaramız üzerinden bizleri arayarak randevu oluşturabilirsiniz

Telefon numaramız üzerinden kolaylıkla ulaşabileceğiniz servisimiz randevu taleplerine aynı gün içinde cevap vererek sizleri zor durumda bırakmadan onarımları gerçekleştiriyor. Başiskele’da oldukça fazla kullanılan Baymak markasına ait kombi modellerinin tüm arızalarında rahatlıkla servisimiz arayabilir ve arızanız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Başiskele Baymak Servisi olarak yapılan tüm onarımlarda sizleri aydınlatıyor ve fiyatını konuşmadığımız hiçbir arızayı sizlere sormadan onarmıyoruz. Korsan servislerin yapmış olduğu oldu-bittileri yaşamadan arızanız ile ilgili tüm detayları öğreniyorsunuz ve onayınızdan sonra tamirata başlanıyor.

Başiskele Baxi Kombi Servisi. Türkiye’nin öncü kombi firması olan Baymak, piyasaya sürdüğü farklı kombi modelleriyle de ön plana çıkar. Bu modellerden bir tanesi olan Baxi de sıklıkla tercih ediliyor. Baxi kombi modelleri tasarımından teknik donanımına kadar her yönüyle takdiri hak ediyor. Sıcak su temini ve ısınma sistemlerini bir arada sunan, günün her saati aktif ve yoğun bir şekilde kullanılan kombiler; zaman zaman arızalansa da yetkili servisler tarafından rahatlıkla tamir edilebiliyor. Başiskele Baxi Kombi Servisi de Baymak’ın Baxi kombilerinin tamirinde ve bakımında hizmet veriyor.

Baxi Kombi Arıza Kodları

Baxi kombi modelinde sıklıkla görülen arızalar, diğer kombi modellerinde görülenlerden farklı olmuyor. Su basınç seviyelerindeki düşüklük ya da yükseklik, ateşleyememe ve aşırı ısınma gibi problemlerin tamamı yaşanabiliyor ancak bunlar yetkili servis tarafından uygulanan gerekli işlemlerin ardından ortadan kaldırılabiliyor.

E01 Arıza Kodu: E01 hatası gaz akışı ile ilgili problemlere işaret ediyor. Gaz beslemesi bloke edildiğinde kombi, E01 hatası veriyor.
E03 Arıza Kodu: E01 ile benzerlik gösteren E03 hatası hava akışı ile ilgili problemleri yansıtıyor.
E06 Arıza Kodu: Kombilerde sık görülen sıcak su sensörü arızaları, Baxi modellerinde E06 ile ifade ediliyor.
E10 Arıza Kodu: Su basınç seviyesindeki düşüklüğü gösteren E10 arızası kolaylıkla çözülebiliyor. Doldurma vanası kullanılarak seviye, yeniden normal seyrine dönebiliyor.
E80 Arıza Kodu: E80 arıza kodu elektriksel ya da devresel sorunlara işaret ettiğinden can sıkıyor. Elektronik karttaki problemlerin görüldüğü durumlarda panel, E80 arızasını veriyor.

Başiskele Baxi Kombi Tamiri

Başiskele Baxi Kombi Servisi, Baxi kombilerin tamirinin yanı sıra bakımını ve satışını da gerçekleştiriyor. Kombi Tamiri ve Kombi Servisi hizmetlerini 2004 yılından beri aynı başarıyla ve istikrarla sürdüren Başiskele Kombi Servisi, müşterilerinin tamamını memnun ediyor.

Başiskele Baxi Kombi Servisinde Güvenirlik

Güvenirlik, Başiskele Baxi Kombi Servisi‘ni en iyi tanımlayan kelimelerden bir tanesi oluyor. Tamir, servis ve satış işlemlerinin tamamını yasal yollarla ve fatura dahilinde yapan servis, güvenirliğini bu şekilde de kanıtlıyor. Satışını yaptığı kombi modellerinde sunduğu çeşitlilikten servis garantisi vermesine kadar her yönüyle bütüncül bir faaliyet gösteren servis, Başiskele’nin merkezinde yer alıyor.

Başiskele Baxi Kombi Servisinde Fiyatlandırma

Başiskele Baxi Kombi Servisi fiyatlandırmada da avantaj sunuyor zira kombi servis ücreti konusunda da müşterilerin yüzü gülüyor. Kombi servis fiyatları için net bir fiyat aralığı bulunmuyor. Kombinin modeli ile arızanın tipine, cihazın yerine ve boyutuna bağlı olarak servis fiyatı artıp azalabiliyor. Servis, tamir, bakım ve satış işlemleri hakkında bilgi almak ya da direkt olarak tamir talep etmek için servis kaydı oluşturmak yetiyor. İnternet sitemizde yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurduğunuz takdirde ilgili uzmanlarımız size dönüş sağlıyor. Ayrıca dileyenler, telefon numaralarımızdan ya da mail adreslerimizden de bize ulaşabiliyor.

Baxi Kombi Servisi – Kombi Bakımı ve Tamiri

Ülkemizin lider kombi markalarından, ısıtma ve soğutma sektöründe 30 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Türkiye’nin ve dünyanın teknolojik ürünlerini buluşturan bir marka olan Baymak Firmasının ürünleri arasında yer alan Baxi Kombi müşterilerine hizmet vermektedir. Fiyat performans oranı olarak çok tercih edilen bir ürün olarak göze çarpan Baxi kombi gerçekleştirdiği başarılı işler neticesinde sektörde aranan, güvenilir bir kuruluş haline gelmiştir. Kamu ve özel sektörde müşteri ihtiyaçlarının her an değişebildiği günümüz koşullarında kaliteli ve beklentilerin üzerinde bir hizmet vermekte olan Baxi kombi müşterileri için ısınma, soğutma ve sıcak su konularında daha konforlu ve daha huzurlu bir yaşam alanı sağlamaktır. Eğer siz de Baxi marka kombiye sahipseniz, ihtiyaç duyduğunuz her anda çeşitli alanlarda sahip olduğunuz Baxi yetkili kombi servisi için günün her saatinde bizlerden yardım ve hizmet alabilirsiniz. Baxi kombi servisi hizmetine ihtiyacınız olan her anda firmamız sizlere profesyonel destek sağlar ve Baxi yetkili kombi servisine olan ihtiyacınızı karşılar. Ülkemizde çokça tercih edilen markalardan biri olan Baxi kombi, sizlere hem ısıtma hem soğutma hem de sıcak su konusunda lazım olan desteği sağlamaktadır. Ancak mesele Baxi kombi servisine geldiği anda ise yetkili servis olarak sizlere en uygun kombi servisi hizmeti vermek için her daim hazırız.

0535 251 14 98

İzmit Kombici

Başiskele İzmit Gölcük Kartepe Kocaeli Kombi Servis Hizmetleri

0535 251 14 98

error: Content is protected !!