İzmit Kombici

Kocaeli genelinde kombi bakımı ve tamiri yapılır, kalitenin adı İzmit Kombici

Başiskele Alarko Kombi Servisi

Başiskele Alarko Kombi Servisi

0535 251 14 98

Başiskele Alarko Kombi Servisi olarak alanında uzman personellerimiz ile arıza bakım işlemlerinizi en kısa süre ve minimum fiyat seçeneklerimiz ile garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Başiskele Alarko Servisi olarak firmamızın bünyesi altında gerçekleşen servis işlemlerinde değişim veya tamir olmuş parçalar 1 yıl garantili olup 1 yıl içerisinde oluşabilecek herhangi bir problemde parça değişimi ücretsiz olarak yapılmaktadır. Herhangi bir servis ücreti talep edilmemektedir. Başiskele Alarko Kombi Servisi veya Başiskele Alarko Servisi firmamızı arayarak garanti koşulları gerekli bilgiyi uzman ekibimiz tarafından alabilirsiniz.

Kaliteli kombi servis hizmeti almak her kullanıcının hakkıdır. Gözlemlerimize göre kullanıcılar sürekli olarak kaliteli ve güvenilir servis arama çabalarına girmişlerdir. Bunun tek sebebi ise günümüzde işini düzgün yapmayan, servis işlemlerinde gerektiğinden fazla kullanıcılardan ücret alan şahıslardır.
Kullanıcılar olarak servis taleplerinizi gerçekleştireceğiniz zaman dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Servis çağırmadan önce mümkün oldukça çağıracağınız firmamın araştırmasını yapmalısınız veya tavsiye üzerinden ev veya iş yerinize çağırarak servis işlemlerini gerçekleştirmelisiniz. Değişim veya tamir olmuş parçanın mutlaka servis makbuzunu almalısınız..

BAŞİSKELE ALARKO TEKNİK SERVİS BAŞİSKELE ALARKO SERVİSİ SERVİS İŞLEMLERİ

Başiskele Alarko Servisi olarak kombi arıza, bakım, petek temizliği işlemleriniz ‘de servis talebinde bulunduğunuz zaman öncelikle kombi arıza durumlarında kullanıcılara telefondan yardım ederek basit arıza durumlarını kullanıcı yardımı ile çözmeye çalışıyoruz.
Bunlar kombi resetleme, kombinin su basıncını kontrol etme, kombinin sigortasını kontrol etme gibi kullanıcının yapabileceği basit işlemlerdir. Telefon yardımı ile çözülmeyecek herhangi bir arıza durumu var ise servis kaydı oluşturmaktayız. Sizlerin müsayitlik durumuza göre veya bizlerin belirlediği kısa süreli vakit sürecinde arıza işlemlerinizi sorunsuz ve garantili bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Başiskele Alarko Servisi veya Başiskele Alarko Kombi Servisi sonuçlarından servis talebi oluşturarak işlemlerinizi gerçekleştirebiliriz.

Başiskele Alarko Servisi olarak kombi arıza durumlarında firmamızdan yaptığınız servis taleplerinde öncelikle adrese geldiğimiz zaman kombinizin ne tür arızalar verdiğini sizlerden öğrenerek kombinin rutin kontrollerini yapmaktayız. Oluşan arızası bulduktan sonra sizlere değişmesi veya tamir edilmesi gereken parça hakkında fiyat bilgisi vermekteyiz. Sizlerin onayını aldıktan sonra parça değişimi veya tamir işlemini gerçekleştirmekteyiz. Yapılan işlemin ney olduğu ve fiyatı yazan servis makbuzunu sizlere vermekteyiz.
Başiskele Alarko Servisi Firmamızda alarko kombi modellerinin çoğu parçası mevcut olup servis esnasında herhangi bir zaman kaybına uğramadan işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin Bütçesine göre parça fiyatlarında revizyonlu parça, sıfır parça, tamir edilmiş parça diye seçenekler sunmaktayız.
FİLTRE

Alarko carrier ‘in 1991 yılına dayanan doğalgazlı ısıtma sistemleri olarak bir geçmişi bulunmaktadır. Günümüzde sağlamlık ve ekonomik yapısından çoğu kombi kullanıcısın tercihi olarak günümüzde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Alarko kombi modelleri ‘de ne kadar sağlam ve dayanıklı olsa ‘da her kombi modeli bakım ihtiyacı duymaktadır.
Özellikle kış mevsimine girmeden önce kombi bakım işleminin yapılması kombinin sağlık açısından ve ekonomik bir şekilde kış mevsimini geçirmenizden son derece önemlidir. Kış mevsimine girmeden önce Başiskele Alarko Servisi Alarko Başiskele Servisi firmamız ile iletişime geçerek bakım işlemleri hakkında gerekli bilgileri alıp servis kaydı oluşturabilirsiniz.
kombi tamiri

ALARKO KOMBİ BAKIM İŞLEMİNDE YAPILMASI GEREKENLER

  • Kombi bakım işlemine başlamadan önce kombi çalıştırılarak bütün rutin kontrolleri yapılmalıdır.
  • Kalorifer tesisatı suyunun tahliyesi yapılarak genleşme tankı hava basınç ayarı 1 bar değerinde yapılmaktadır.
  • Kombini alt kısmında bulunan kalorifer filtresi temizliği yapılmalıdır.
  • Atık gaz sisteminin parçası olan fan motoru sökülerek kimyasal ilaç ile temizliği yapılmalıdır.
  • Alev yanma sisteminde bulunan brülör sökülüp temizliği yapılmalıdır.
  • Sıcak su ısıtma sisteminin bir parçası olan plaka eşenjör sökülerek kimyasal yardımı ile kireçlerden arındırılmalıdır.
  • Cihazın genel tozları elektrik süpürgesi ile temizlenerek bez ile yapılmalıdır.
  • Cihaz tekrar toparlanıp çalıştırılarak çakmak ve gaz ayarı yapılmalıdır.
  • Cihazın bütün kontrolleri yapılıp kullanıcıya gerekli bilgi verilerek cihaz teslim edilmelidir.

ALARKO SERENA ARIZA KODLARI VE ÇÖZÜMLERİ

E 01 ARIZA KODU = ATEŞLEME SORUNU

ÇÖZÜM _ Ateşleme sorunu cihazda alev oluşmadığını gösteren arıza kodudur. Bu Durumda kullanıcılar olarak cihazı resetleyebilir, evde doğalgaz olup olmadığını kontrol edebilir, gaz vanasının açık konumda olduğunu kontrol edebilir veya cihazın fişini çıkartıp ters takarak tekrar çalıştırmayı deneyebilirsiniz. Yapılan bu işlemler sonuç vermiyor ise Alarko Başiskele Servisi yardımı almanız gerekebilir.

E 02 ARIZA KODU = LİMİT TERMOSTAT SORUNU

ÇÖZÜM _ E 02 Arıza kodu cihazda gerektiğinden fazla sıcaklığın olduğunu belirten arıza kodudur. Öncelikle kombi altında bulunan vanalar ve petek vanalarının açık konumda olduğunu kontrol etmeniz gerekmektedir. Vanalar açık konumda fakat kombi yine aynı arızayı veriyor ise kalorifer tesisatı filtresi tıkalı olabilir, 3 yollu vana veya sürkilasyon pompası arızalı olabilir. Başiskele Alarko Servisi servis yardımı alınmalıdır.

H20 ARIZA KODU = DÜŞÜK BASINÇ SORUNU

ÇÖZÜM _ H 20 arıza kodu ile karşılaştığınız zaman öncelikle kombi altında bulunan Su basınç Göstergesini yani manometreyi kontrol etmeniz lazım gösterge eğer 1 bar altında ise doldurma musluğundan 1,5 değerinde su takviyesi yaparak arıza işlemini sonlandırabilirsiniz.

E 05 ARIZA KODU = KALORİFER NTC SENSÖR SORUNU

ÇÖZÜM _ Kalorifer tesisatı suyu içerinde bulunan suyun derece sıcaklığını ölçmesini yarayan Ntc Sensörün arızalandığını veya kablolarında oksitlenme olduğunu belirten arıza kodudur kullanıcılar olarak Başiskele Alarko Kombi Servisi yardımı alarak kısa sürede sorunu giderebilirsiniz.

E 06 ARIZA KODU = SICAK SU NTC SENSÖR SORUNU

ÇÖZÜM _ Kullanım suyu sıcaklığının derecesini ölçmeye yarayan sıcak su Ntc sensörün arızalandığını veya kablolarında oksitlenme olduğunu belirten arıza kodudur. Alarko Servisi Başiskele yardımı almalısınız.

E 14 ARIZA KODU = HAVA AKIŞ SORUNU

ÇÖZÜM = Cihazın atık gaz sisteminde bir problem olduğunu belirten arıza kodudur. Kombinin bacası yerinden çıkmış olabilir, fan motoru arızalı olabilir veya temizlik isteyebilir, hava prosestat hortumlarında veya kendisinde problem olabilir, elektronik kart arızalı olabilir.
Başiskele Alarko Teknik Servisi firmamız ile iletişime geçerek bu tür arıza durumlarında uzman ekibimizden gerekli bilgi ve ücretleri hakkında bilgi alıp servis kaydı oluşturarak işlemlerinizi kısa sürede çözebilirsiniz.

 

Başiskele Alarko Kombi Servisi, Başiskele Alarko Servisi, Kocaeli Başiskele Alarko Servisi, Başiskele Alarko Teknik Servis, Başiskele Alarko Kombi Tamiri, Başiskele Alarko Kombi Bakımı, Alarko Başiskele Servisi, Alarko Servisi Başiskele, Alarko Serena Arıza Kodları, Alarko Kombi Arıza Kodları, Başiskele Alarko Kombi Tamircisi
Kategoriler: Kocaeli Kombi Servisi , Kocaeli Petek Temizleme

Etiketler: , Alarko Başiskele Servisi, Alarko Kombi Arıza Kodları, Alarko Serena Arıza Kodları, Alarko Servisi Başiskele, Kocaeli Başiskele Alarko Servisi, Başiskele Alarko Kombi Bakımı, Başiskele Alarko Kombi Servisi, Başiskele Alarko Kombi Tamircisi, Başiskele Alarko Kombi Tamiri, Başiskele Alarko Servisi, Başiskele Alarko Teknik Servis

0535 251 14 98

İzmit Kombici

Başiskele İzmit Gölcük Kartepe Kocaeli Kombi Servis Hizmetleri

0535 251 14 98

error: Content is protected !!